Cizre’den Tüm Türkiye’ye Güvenli ve Konforlu Yolculuklar...
Sıkça Sorulan Sorular
Tüm Merak Ettikleriniz.

Gidiş - dönüş biletlerini rahatlıkla tek ekrandan dönüş seferi bölümüne tıklayarak gidiş -dönüş olarak tek işlemde alabilirsiniz. Ayrıca dönüş seferinizin gidiş seferiniz ile aynı olması zorunluluğu da bulunmamaktadır. Örneğin: Gidiş Seferi Cizre - Ankara Dönüş Seferini Ankara - Cizre veya farklı bir güzergâh seçebilirsiniz.

İnternet sitemizden satın almış olduğunuz biletlerin araç kalkış yaptıktan sonra 8 saat sonra web sitemizden PNR kodu ile sorgulatıp veya çağrı merkezimizi arayarak mail üzerinden talepte bulunabilirsiniz

Kredi kartı kullanılarak alınan biletlerinizin iadesi veya iptali durumunda; tutarın 3 iş günü ve 5 işgünü içerisinde banka kartı ile alınan iadelerin 21 iş günü içersinde hesabınıza iade edileceğini unutmayınız. Kredi kartı ile alınan biletlerin iade ve iptallerindeki olası gecikmelerin nedeni bankalar arası kurallar ve sürelerdir. Bu gecikmelerden firmamız sorumlu tutulamaz. Kredi kartı ile alınan biletlerin iadesi sadece bileti satın alan kredi kartı ve banka kartı hesabına yapılır, nakit iade yapılmaz.

Ulaştırma Bakanlığı'nın belirlediği kişi başı 25 Kg dir.
Bu Site Alt Yapısı İle Hazırlanmıştır
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nıinceleyebilirsiniz.