Cizre’den Tüm Türkiye’ye Güvenli ve Konforlu Yolculuklar...

Operasyonel Değişiklikler

Araç Arızası

Seferlerimizde,tur düzenimizde değişiklik hakkımızın mevcut olduğunu ve bu gibi anlık değişikliklerin çoğunlukla mücbir sebeplerden kaynaklı arıza,yol şartları v.b gibi sürüş güvenliğinde engel teşkil eden durumlarda nadiren ve zorunlu olarak yapıldığını belirtmek isteriz.

Operasyonel Değişikliler

Özlem Cizre Nuh Karayolu taşımacılığının Genel Kural ve etiklerine her zaman uygulanacağını temin etmektedir. Ancak Karayolların hava şartları ve araçların teknik vb. gibi sorunlarda değişiklikler yapabilmektedir.

Hava Şartları ve Teknik Sorunlar
Yoğun geçen kış şartlarında seferlerimiz hareket müdürlüğümüz tarafından tekrar düzenlenmektedir.
• Sefer saatinin ileri bir saate aktarılması.
• Sefer saatinin geriye alınması.
• Seferin iptal edilmesi
Yukarıda belirtilen tüm maddelerin uygulanması durumunda yolculara bilgi verilmesi Özlem Cizre Nuh’un Genel Kuralları arasında yer almaktadır. İletişim bilgilerindeki eksiklikler nedeni ile Özlem Cizre Nuh bu maddeler için sorumlu tutulamaz.

Araç İçi Değişiklikler
Araç içerisinde yaşanacak sorunlar nedeni ile Araç İçi yolcu yerleşim düzenlemekeri hareket müdürlüğümüz tarafından tekrar düzenlenmektedir.
• Bay veya Bayan’ın kendi istekleri dışından seyehat etmesi.
• Hamile bayanların ön koltuklarda seyahat etmesi..
• Araç içerisinde huzursuzluk çıkartılması.
Yukarıda belirtilen tüm maddelerin uygulanması durumunda yolculara bilgi verilmesi Özlem Cizre Nuh"un Genel Kuralları arasında yer almaktadır.

 

Bu Site Alt Yapısı İle Hazırlanmıştır
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nıinceleyebilirsiniz.